Paslaugos
Dantų gydymas
Burnos higiena
Dantų protezavimas
Dantų implantacija
Estetinis plombavimas

Tamsios dėmės ant dantų ne visada yra apnašos. Dažnu atveju tai yra senos plombos, kurios metams bėgant patamsėjo. Galite jas valyti kiek norite- jos liks tamsios ir gerai matomos. Priežastis yra ta, kad anksčiau naudotas medžiagas nebuvo įmanoma nupoliruoti visiškai lygiai. Jų paviršius truputį šiurkštus. Laikui bėgant ant jų nusėda dažančios medžiagos iš maisto ir gėrimų. Šalia to, šių plombų kraštai ne visada yra visiškai sandarūs. Prie krašto irgi kaupiasi dažančios medžiagos, todėl plomba išsiskiria patamsėjusia juosta. Dažnai jau iš pakankamai toli galima pastebėti, kad dantys yra plombuoti. Per nesandarų kraštą skverbiasi bakterijos ir po plomba gali formuotis kariesas.

Estetinis plombavimas – tai danties audinį ir dantenas tausojantis restauracijos metodas, padedantis atkurti dantų funkciją, užtikrinant jų tvirtumą, atsparumą bei suderinamumą su supančia gleivine.
Estetinio plombavimo metu:
• panaikinami tarpai ir (ar) susigrūdimai tarp dantų;
• „tiesinama“ dantų padėtis, keičiama dantų forma ir (ar) spalva;
• atstatomi nudilę, nuskilę ar kitaip traumuoti dantys.
Estetinis plombavimas - tai procedūra, reikalaujanti ypatingo kruopštumo, profesionalumo ir atidumo iš gydytojo bei kantrybės iš paciento. Ir vis dėl to – ar verta ryžtis estetiniam plombavimui? Nėra visiems tinkančio atsakymo, nes kiekvienas atvejis individualus. Kas geriausiai tinka Jums, atsakys gydytojas – odontologas konsultacijos metu.

 

Ortodontija
Dantų chirurgija
Endodontija mikroskopu