Paslaugos
Dantų gydymas
Burnos higiena

Profesionali burnos higiena – tai procedūra, kurios metu specialistas nustatys, kaip kokybiškai valotės dantis ir kokia yra aplink dantis esančių audinių būklė, ar jie neuždegiminiai .

Puikiai išsivalyti dantis namie yra neįmanoma. Dantų šepetėlis pasiekia ne visas dantų vageles, dantų šonus, tarpdančius valant specialiu siūlu vis tiek pasilieka maisto likučių, apnašų.

Kiekvienas pacientas turėtų bent kartą per pusę metų apsilankyti profesionalaus burnos higienisto kabinete. 


Dantų apnašos, kuriose plinta bakterijos, gali sukelti sunkias burnos ligas, dar vadinamas periodonto ligomis. Kartu su seilėmis gaudamos mineralų dantų apnašos kalkėja ir virsta dantų akmenimis, o jų savarankiškai namie pašalinti neįmanoma. Kaupiantis dantų akmenims dantenas gali apimti uždegimas, galintis peraugti į periodontitą, kurio nepastebėjus ar nepradėjus laiku gydyti galima netgi netekti dantų.


Burnos higienos procedūrų metu burnos higienistas profesionaliai nuvalys kietąsias ir minkštąsias dantų apnašas, pašalins dantų akmenis, nupoliruos dantų paviršius, jei reikės, atliks mineralinių, gydomųjų medžiagų aplikacijas.


Profesionalios burnos higienos procedūrų dažnai prireikia prieš daugelį kitų odontologinių procedūrų atlikimą: prieš periodontologines operacijas, dantų balinimą, protezavimą, ortodontinį gydymą.

 
Dantų protezavimas
Dantų implantacija
Estetinis plombavimas
Ortodontija
Dantų chirurgija
Endodontija mikroskopu