Paslaugos
Dantų gydymas
Burnos higiena
Dantų protezavimas
Dantų implantai

Dantų implantai - ko gero vienas iš didžiausių pažengimų šiuolaikinėje odontologijoje. Kiekvienais metais dantų implantai daugybei žmonių, kurie yra netekę natūralių dantų, suteikia antrą galimybę jaustis lyg su savais dantimis. Žinoma, kyla daug klausimų – kokia tai procedūra ir kaip ji atliekama.
Danties implantas – tai mažas varžtelis pakeičiantis danties šaknį. Ant implanto yra tvirtinama danties karūnėlė. Implantuoti dantys atrodo ir funkcionuoja kaip natūralūs dantys. Implantai gaminami iš biologiškai suderinamos su kaulu medžiagos, titano ir yra ypatingai tvirti. Implanto paviršius yra porėtas, tam, kad greičiau ir tvirčiau suaugtų su kaulu. Kad dantų implantavimas būtų sėkmingas, tarp titano implanto paviršiaus ir jį supančio kaulo turi įvykti integracija. Implanto prigijimas prie kaulo vadinamas oseointegracija, jos metu kaulas visiškai suauga su implanto paviršiumi. Po to, kai implantas įstatomas į žandikaulį, gijimo procesas vyksta visiškai nejudinant danties implanto.
Dantų implantacijos procedūra susideda iš kelių etapų:
•    Konsultacija su implantologu
•    Implantų įsodinimas į žandikaulį
•    Dantų karūnėlių gamyba
•    Dantų karūnėlių uždėjimas ant implantų

Konsultacija
Į visus Jūsų klausimus gydytojas atsakys konsultacijos metu. Iš Jūsų dantų panoraminės rentgeno nuotraukos gydytojas nustato kaulo storį, būklę ir galimybes atlikti implantaciją. Jei trūksta kaulo gali būti reikalinga kaulo augmentacijos  arba persodinimo procedūra.  Implantuojant į viršutinį žandikaulį kartais gali būti reikalinga sinuso pakėlimo procedūra.
Impantacija
Prieš implantų įsodinimo operaciją atliekama vietinė nejautra, jos visiškai pakanka, kad operacijos metu visiškai nejaustumėte skausmo. Trūkstamo danties vietoje atliekamas dantenų pjūvis, jis yra minimalus - vos keli milimetrai. Specialiu grąžtu padaroma ertmė implantui. Su specialia įranga įsriegiamas implantas į žandikaulį. Po implanto įsriegimo, virš jo esančios dantenos yra susiuvamos. Implanto prigijimo periodas trunka apie 3 mėnesius. Šio periodo metu implantas labai glaudžiai suauga su kaulu.
Dantų karūnėlių gamyba
Pasibaigus implanto prigijimo periodui, gydytojas nuima Jūsų dantų antspaudus. Pagal antspaudus dantų laboratorija pradeda Jūsų dantų karūnėlių gamybą.
Dantų karūnėlių uždėjimas ant implantų

Estetinis plombavimas
Ortodontija
Dantų chirurgija